UA-85885225-1

      Flavocard
      Suplement diety z ziaren kakaowca
      z oświadczeniem zdrowotnym

Zmieniając siebie - zmieniamy światProblemy z krążeniem, zaburzenia myślenia? Któż z nas nie pomyśli: to nie moja sprawa! A jednak! Jeżeli większość dnia spędzasz w pozycji siedzącej, masz nadwagę, palisz papierosy, prowadzisz stresujący tryb życia, czujesz się zmęczony to masz lub w najbliższej przyszłości będziesz miał kłopoty ze zdrowiem. Czas na zmianę! Pomożemy Ci odzyskać energię, siły i chęć do życia! Drobnymi krokami oraz konsekwencją działania zmienisz własne życie. FLAVOCARD pomoże Ci odzyskać utraconą sprawność!
Aktywność fizycznaBadania naukowe potwierdzają, że aktywność fizyczna znacząco zmniejsza ryzyko zachorowań na choroby krążenia. Nie czekaj, zrób pierwszy krok! Po pierwsze ruszaj się! Zacznij drobnymi krokami: wyjdź na spacer, popracuj w ogrodzie, odprowadź dzieci lub wnuki do szkoły. Po drugie, pamiętaj o odpowiedniej suplementacji diety. Do suplementów diety należy preparat FLAVOCARD.
Dieta
Jak głosi stara mądrość ludowa - jesteś tym, co jesz. Odpowiedzialna konsumpcja wymaga nie tylko ograniczenia ilości, ale przede wszystkim skupienia się na jakości spożywanych przez nas produktów. Tylko dzięki temu mamy szansę zawalczyć o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Właściwa dieta powinna być zbilansowana, ale w dzisiejszym - "zagonionym świecie", nie zawsze tak jest. Stosuj suplement diety FLAVOCARD i naucz się z nami właściwego, zdrowego spojrzenia na swoją dietę.
Kondycja psychiczna i intelektualna


Prawidłowy przepływ krwi wpływa na pracę mózgu, procesy poznawcze, pamięć, myślenie oraz koncentrację. Przewietrz głowę. Oderwij się od problemów, spójrz z dystansem na kłopoty! Odkryj w swoim życiu pasje i daj się im porwać. Zadbaj o siebie i ciesz się świetną kondycją intelektualną. Zażywaj FLAVOCARD codziennie.
Copyright Nazwa.pl